Získejte svou vlastní siluetu!

Každá silueta je zaručeně originálně vystřižena Angelovýma rukama. V žádném případě není používán počítačový tisk. Jako záruku autentičnosti zasíláme ZDARMA speciální video, které zachycuje vytváření Vašeho obrázku od začátku do konce.

profil
21762434_124978628228102_678956247772968335_o

Postup je jednoduchý! Zašlete nám Vaši fotografii, na které máte vyfocený obličej z profilu. Na fotografii se neusmívejte a ujistěte se, že zachycuje celou hlavu i vlasy. Jakékoliv doplňky jsou povoleny, a pokud neurčíte jinak, budou ve výsledné siluetě zachyceny (např. klobouk, copánek, culík, brýle…).

Pokud objednáváte siluetu jako dárek a nemáte fotografii zachycenou za ideálních podmínek, zašlete nám tu nejvhodnější, Angelo si s tím poradí! Případně Vás budeme kontaktovat.

Vaše silueta bude vystřižena na černém papíře a vložena na bílý podklad. Je připravena k zarámování. Můžete si však vybrat některý z našich rámečků, které jsou vyrobené přímo na míru a obdrženou siluetu si tak můžete rovnou pověsit na zeď či postavit na stůl.

Bílý podklad může být na zakázku vytvořen dle Vašeho přání. Grafický návrh specializovaného podkladu Vám obratem zašleme do 3 dnů na schválení. Může obsahovat jakýkoliv nápis, datum, či menší obrázek. Pro vytvoření rámečku na míru nás neváhejte kontaktovat na email: silhouettecut@gmail.com.

DSC_0066

Vaši siluetu Vám zašleme do 3 dnů od obdržení platby. O veškerém pohybu Vaší zásilky Vás budeme informovat emailem. 

Spojte se s námi

ZPĚT

Vrátit se na úvodní stránku